Szlifowanie docisków i kół zamachowych

Powierzchnia robocza docisków i kół zamachowych powinna cechować się wyjątkową równością i gładkością. Często podczas eksplatacji zbyt mocno zużytej tarczy sprzęgła, na ich powierzchni powstają nierówności i zagłębienia. Pozostawienie docisku i koła zamachowego w takim stanie, podczas montaż zregenerowanej tarczy jest bezsensowne - z powodu zmiejszenia powierzchni tarcia, tarcza przegrzeje się, materiał cierny utwardzi, a w rezultacie sprzęgło w krótkim czasie straci swoje właściwości. Aby temu zapobiec i wydłużyć czas bezawaryjnej eksploatacji, podejmujemy się szlifowania docisków i kół zamachowych pojazdów każdego typu. W zakres usługi wchodzi:

  • Brak grafiki.Przepraszamy piaskowanie
  • Brak grafiki.Przepraszamy szlifowanie

Czas wykonania usługi na tzw. poczekaniu wynosi około 1-1,5h. Istnieje również możliwość wysyłki kurierem bądź za pośrednictwem poczty.

Rezultat

W efekcie otrzymujemy elementy o idealnie gładkiej powierzchni - jak nowe. Waga elementów przed i po szlifowaniu jest niemal identyczna, co gwarantuję fabryczną charakterystykę pracy, a zarazem bezpieczeństwo użytkowania. Nie zmniejszamy radyklanie wagi części szlifowanych, gdyż zdajemy sobię sprawę, że są one skonstruowane przez specjalistów i tego typu zabiegi są niewskazane oraz niebezpieczne.

Brak grafiki.Przepraszamy Brak grafiki.Przepraszamy